next2wine logo

אבטחת מקרר יין: כיצד להרחיק את הילדים?

אבטחת מקרר יין: כיצד להרחיק את הילדים?

אם אתה מעוניין להגדיל את אוסף היין היקר שלך באמצעות שילוב מקרר יין, כנראה שקלת את מאפייני האבטחה של יחידות אלה. גם אם יש לך כמה ילדים קטנים שמתרוצצים, אתה לא צריך להוזיל תוספת של מקרר יין חדש מחשש שתהיה להם גישה נוחה לבקבוקים שלך. בעזרת מאפייני אבטחה מיוחדים על מקררי יין מודרניים, כמו גם מעט תכנון בסוף, תוכל לקבל שליטה מוחלטת למי יש גישה לאוסף היין שלך.

כיום, הטכנולוגיה התקדמה כל כך מהר שצרכני היין לא צריכים לדאוג שילדים סקרנים או חוגגי מסיבות חטטנים יפרצו למאגר שלהם. מקררי יין עשו קפיצות אדירות והפכו למכשיר נפוץ בבתים רבים ברחבי העולם, ואנחנו כאן כדי לספק מבט מעמיק על תכונות האבטחה של מקררים אלה, וכיצד כלים אלה יכולים למנוע מילדיכם להגיע אל אוסף הבקבוקים שלכם.

1. נעילה מובנית

יחידות קירור יין רבות כיום יכללו נעילת אבטחה כלשהי. מצויד במגוון מקררי יין בשוק המנעול פשוט עם חור המפתח. פן זה עשוי להיות ראשוני, אך מבחינת הלקוח הממוצע, מנעול ומפתח מספק יותר משמירה על בטיחות המוצרים שלהם.

לדברי דווין סמית', מסעדן בן 29 ולשעבר מנכ"ל לופט היין בקלמאזו, מישיגן, הסיבה שמנעול ומפתח רצוי בהגנה על סחורה היא משום שרוב האנשים רוצים להציג את היין שלהם בצורה נקייה ויפה. אופנה מודרנית שלא מפחיתה את הופעתה.

"לציבור, להרבה מכשירים אין מנגנון נעילה", אומר סמית'. "המקררים מיועדים למשק בית מבוגר, ובגלל זה למקררים יש דלתות זכוכית. הבעלים רוצה להציג את האוסף שלהם, לראות את היינות שלהם ולשתף עם האורחים, כך שאם ביחידה יש ​​מנעול גדול ומסורבל, אז המצנן הופך להיות יותר מכוער ולא חתיכת הצהרה."

באמצעות מנעול ומפתח בסיסי, הצרכן יכול לנעול את הדלתות למקרר שלהם בקלות ולהרחיק אחרים. עם מגוון דגמים, בין אם מדובר ביחידת בקבוק 12, 21, 32 או 52, דלת יחידה או צרפתית, מנעול משולב בעיצוב ומונח בדרך כלל במרכז הדלת התחתונה, מה שמקנה לו מלוטש, מראה אלגנטי. סט מפתחות מגיע עם המכשיר, ומפתחות אלה ניתנים לשכפול בקלות בכל מנעולן, כך שאין צורך לדאוג אם מפתח ייעלם (אלא אם כן הוא נגנב).

זכור כי רק מקררי יין מסוימים יגיעו עם מנעול בטיחות המותקן במפעל, לכן הקפד לבחור דגם העונה על כל דרישותיך לפני הרכישה.

2. מנעולי בקבוקים בודדים

אם המנעול והמפתח של מקרר היין פשוט לא מספיק בטוח לאוסף שלכם, ישנם גם מנעולים בודדים שיוצרו במיוחד עבור הבקבוק עצמו. בדיוק כמו מה שהיית רואה בשוק משקאות חריפים, ישנם מנעולים שמתאימים ישירות לשפת בקבוק היין כדי למנוע מאחרים לשפוך לעצמם כוס. בעזרת כלי זה קיימות שתי אפשרויות:

מנעול ומפתח

אביזר זה עובד בדיוק כמו שהיית מצפה שיהיה. מעל זרבובית הבקבוק מותקן מנעול קטן והבעלים משתמשים במפתח קטן כדי לפתוח ולסגור אותו על פי שיקול דעתם. המפתחות עצמם הם בסיסיים, אך זה נותן רמת אבטחה נוספת במקרה שמערכת הנעילה של המקרר לקויה.

נעילה באמצעות קוד

ניתן לאבטח או לפתוח את המנעולים הללו על ידי קוד שיצר הבעלים. לקוחות יכולים לרכוש מנעול קוד של 3 או 4 ספרות, ופריט זה ממוקם גם מעל שפת הבקבוק, ומונע גישה לאחרים. הוראות להגדרת הקוד כלולות במוצר.

3. מיקום מקרר יין

אפילו עם רמות אבטחה מרובות, הדבר היחיד שיכול תמיד להרתיע את הילדים או האורחים המתמידים ביותר מלהיכנס למלאי שלך הוא מיקום, מיקום, מיקום.

דווין סמית ממליץ למיקום מקרר היין שלך להיות "האלטרנטיבה הבטוחה ביותר" מלבד שימוש במנעולים ושילובים שונים. "הנחת המקרר שלך על גבי מדף, בתוך מכבש אשפה ישן, ארון תחתון או אחסון בחדר נפרד, היא הרעיון הטוב ביותר, כי אז אתה יכול להתקין מנעול קונבנציונאלי יותר על המכשול החיצוני."

אם יש לך מקום לכך, הקדיש חדר שלם בביתך ל"מרתף יין" יכול להיות דרך יעילה לשמור על היין שלך מפני פולשים לא רצויים. על ידי שמירה על דלת נעילה נוספת בין היין לילדים או לאורחים, תוכלו לעזור לשמור על היין שלכם להנאתכם. שמירה על חדר שלם כמקום אחסון יינות ייעודי יכולה גם להגדיל את מספר הבקבוקים שתוכלו לאחסן בכל פעם, מכיוון שקל להוסיף מדפי יין מהרצפה עד התקרה או אפילו מקררי יין נוספים, אם יש לכם את התקציב לכך.

ההחלטה היכן להתקין את מקרר היין שלך יכולה לחולל הבדל גדול בהגברת אמצעי האבטחה. לא משנה באיזה מקרר יין תבחרו, תוכלו להיות בטוחים שהיין שלכם בטוח והשליטה נשארת אך ורק אצלכם.