next2wine logo

מקרר יין גדול

ניתן לקבל מקררי יין במגוון רחב של צורות, גדלים ויכולות אחסון. יחידות מסוימות קטנות מספיק בכדי לשבת ממש על השיש ולהחזיק רק כמה בקבוקי יין. אחרים גדולים כל כך שהם יכולים לאחסן מאות בקבוקי יין בו זמנית. ספקטרום גדלים זה נמדד בכמות הבקבוקים הכוללת שכל מקרר יין גדול יכול להכיל בתוכו.

הבחירה שלנו:

מקרר יין גדול 2 אזורים 126 בקבוקים עם אפליקצייה Caso WineChef Pro 126-2D

מקרר יין גדול של Caso הוא מכשיר בקרת יין איכותי אשר יכול לאחסן עד 126 בקבוקים. מודל זה הוא ברוחב 600 מ"מ ומציע קיבולת של 126 בקבוקי יין – מה שהופך אותו לבחירה נפלאה לכל מי שיש לו אוסף גדול של יין אדום או לבן.

הוא מציע בידוד תרמי מעולה וחסכוני ביותר מבחינת צריכת האנרגיה. יש לו 2 אזורי טמפרטורה וניתן לכוונן את הטמפרטורה אלקטרונית גם באמצעות בקרי מגע החיישן של היחידה מכל מקום שבין 5-20 מעלות צלזיוס. 

הדגם מתגאה גם בעיצוב יפהפה ונצחי עם הידית הארגונומית והחזית האלגנטית מנירוסטה. הוא כולל גם זכוכית מבודדת בת 2 שכבות עם מסנני UV להגנה אופטימלית מפני תנודות חיצוניות.

בנוסף, לדגם זה יש אפליקציה אשר תוכלו לשלוט על כל המתרחש בפנים מהסמארטפון שלכם!

מקררי יין ביתיים נוספים

מקרר יין גדול 43 בקבוקים עם קומפרסור Caso Winesafe 43

מקרר יין גדול 90 בקבוקים FRATELLI פראטלי

מקרר יין גדול עד 161 בקבוקים מדפי עץ נשלפים Vinopo וינופו

מקררי יין גדולים: הדרך הטובה ביותר לאחסן את אוסף הבקבוקים שלך

בדף זה אנו מציגים רק מקררי יין המיועדים לאחסון של כמות בקבוקים גדולה. כל מקררי היין הגדולים כאן תוכננו להכיל כמות גדולה של בקבוקים בצורה יעילה ומאורגנת, ועושים זאת באופן שיוצר את הסביבה הטובה ביותר שאפשר ליישן את היין שלך באופן הולם.

איך תרוויחו ממקרר יין גדול?

כדי להבטיח שאוסף היין שלך יתיישן ויתפתח באופן מלא לאורך זמן, עליך לאחסן אותו בסביבה הנכונה. יש לשלוט היטב על הטמפרטורה, הלחות, סוג האור והרטט בסביבה, אחרת היין שלך לעולם לא יפרח כמו שאתה רוצה. מקרר יין גדול נועד לא רק ליצור סביבה זו עבורכם, אלא גם לשמור על היין צונן בטמפרטורת ההגשה המדויקת שלו, כך שהוא תמיד מוכן לשתייה. מקרר יין גדול הוא גם פיתרון נהדר לארגן את אוסף היין שלכם, ולא רק שמאפשר לכם למצוא את היין הרצוי לכם, אלא לעשות זאת באופן שלא משבש את תהליך היישון של שאר הבקבוקים שבתוך היחידה.

אם צברתם למעלה ממאה בקבוקי יין או שהאוסף שלכם גדל במהירות, מומלץ מאוד לאחסן את היין בסביבה המושלמת לכל בקבוק. כל מקררי היין הגדולים כאן יכולים לאחסן בנוחות מעל 111 בקבוקי יין בצורה מאומצת, מקוטלגת ויעילה.

מציאת מקרר יין גדול הטוב ביותר לביתך

ישנם סוגים רבים ושונים של מקררי יין גדולים לבחירתכם, ולכולם יש סט יתרונות וחסרונות משלהם. אם עברתם את הבעיה לאסוף אוסף כה גדול של יין, כנראה שתצטרכו מקרר יין גדול בעל קיבולת בקבוקים גבוהה יותר. חשוב היכן אתה מתכוון לשים אותו. האם ברצונך להתקין אותו מתחת למשטחי העבודה שלך או שיהיה לך מקרר עצמאי שניתן להזיז אותו לנוחיותך? שני הסוגים הללו זמינים בקיבולת בקבוקים גדולה.

האם יש לך אוסף של לבנים ואדומים כאחד? עם אוסף כה גדול זו כמעט ודאות. גם אם אספתם רק אדומים במהלך השנים, אתם בטח כבר יודעים שיש לאחסן זנים מסוימים בטמפרטורות שונות. יש לך מזל כי אזורי טמפרטורה כפולים נמצאים בשפע עם מקררי יין גדולים. אזורי טמפרטורה שונים מאפשרים לכם לקבוע שתי טמפרטורות פנימיות לאחסון זנים שונים בטמפרטורת ההגשה האידיאלית שלהם.

תלוי ברגישות וערך הבציר שלך, כדאי לך לשקול מקרר יין גדול עם חלון מחוסם כדי לחסום קרני UV ומקורות אור אחרים שעשויים להשפיע על היין שלך. מדפים הניתנים להתאמה אישית וזוויתיים לא רק עוזרים לכם לארגן את האוסף, אלא גם יכולים לשנות את האופן בו אתם מציגים את הבצירים האהובים עליכם בתוך היחידה שלכם. מאפיינים פופולריים אחרים שיש לקחת בחשבון כוללים נורות לד פנימיות, תצוגות מגע ודלתות צרפתיות, שכולן נועדו ליצור סביבה מפנקת שתסייע ליין שלך להגיע לבגרות בשיא ולפרוח במלואו.

לא משנה כמה בקבוקים אתם מחפשים לאחסן בתוך מקרר היין הגדול שלכם, אנו נושאים את כל המותגים הנחשבים. אנו גאים שיש לנו את המבחר הגדול ביותר של מקררי יין גדולים מכל מותג מכובד בשוק.