next2wine logo

5 סיבות מדוע כדאי לכם לרכוש מקרר יין

אחסון יין

ישנן סיבות רבות לרכוש מקרר יין, אולי קניתם כל כך הרבה יין שאתם צריכים כדי להסתיר חלק מהאחר המשמעותי שלכם או אולי החלטתם שהגיע הזמן להתחיל לשמר את היינות האהובים עליכם. לא משנה מה הסיבה הגדולה שלכם היא לרצות מקרר יין, יש לנו 5 סיבות מדוע כדאי לכם להשיג אחד כזה.

1. אתה צריך מקום ייעודי לאחסון אוסף היין שלך

עד כמה שכולנו נשמח שיהיה לנו מרתף ביתי, לא לכולם יש מקום או תקציב אחד. מרתפים ביתיים לא מתאימים לכולם, הם לא תמיד מעשיים, והם נוטים להיות קשים מאוד לתחזוקה. אמנם אתה יכול פשוט למצוא מקום במזווה שלך או לאחסן יין במקרר רגיל, אך תנאי האחסון הללו אינם אידיאליים לשמירה על איכות היין שלך.

אם אתה מחזיק מקום אחסון ייעודי ליינות שלך, פירוש הדבר שלא תקח מקום יקר במקרר שלך או בחלקים אחרים של ביתך. בנוסף, עם אוספים גדולים, זוהי דרך נהדרת לעקוב אחר מלאי היינות שלך ולארגן את האוסף שלך.

עם מקררי יין באזור אזור טמפרטורה יחיד וכפול, תוכלו להתאים אישית ולארגן את אחסון היין על ידי הפרדת היינות האדומים והיינות הלבנים. למקררי יין טכנולוגיית מתלה מיוחדת המאבטחת את היינות שלכם ומאפשרת לכם לאחסן אותם במצב אופקי אידיאלי, כדי לשמור עליהם היטב.

2. אתה רוצה להגן ולשמר את היינות שלך

הם אומרים יין משתפר עם הגיל, אך זה רק אם נוקטים באמצעים לשימור והגנה עליו. שימור יינות דורש תנאי אחסון מיטביים לטווח ארוך, כמו טמפרטורות עקביות, חשיפה מוגבלת לאור וחשיפה מוגבלת לתנועה או לרטט.

כשאתה קונה יין מבציר ישן יותר, זו השקעה ומקרר יין מאפשר לך להגן על השקעה זו. אמנם אתה יכול לאחסן יין בטמפרטורת החדר, אך הוא אינו אידיאלי לשימור היין שלך. טמפרטורות החדר יכולות להשתנות ומשתנות במהירות עם עונות השנה או אפילו הימים. זה יכול להזיק לתהליך שימור היין שלך. באופן אידיאלי, יש לאחסן יין בטמפרטורה עקבית בין 10 ° ל 15 ° וכל תנודות טמפרטורה עלולות להזיק מאוד לתהליך היישון העדין של היין.

מקררי יין נועדו לשמור על טמפרטורה עקבית ולא ישתנו באופן דרמטי בטמפרטורה, וזה חשוב במיוחד ליין מרתף. בנוסף, מקררי יין כוללים תכונות השולטות בלחות כמו בידוד כבד וזכוכית המגנה מפני UV כדי למנוע נזקי אור. אלו תכונות שלא מקבלים מתלה יין או מארון יין. בקרת לחות חשובה במיוחד משום שהיא מונעת מהתייבשות הפקק ומתכווצת ומאפשרת לחשיפת היין לחמצן.

למידע נוסף על למה יין מתקלקל לחצו כאן.

3. חיסכון

אמנם בעלות על מרתף ביתי עשויה להיות חלום עבור אספן יין רציני, אך עלויות הבנייה הראשוניות ועלויות האחזקה לטווח הארוך הן גבוהות במיוחד. בממוצע, מרתף ביתי יעלה רק 15,000 דולר. שלא לדבר על זה, תצטרך לבנות את המרתף שעשוי לארוך חודשים וניתן לסבול מסיבוכים ועלויות נוספות.

בנוסף, כדי להשיג את תנאי האחסון האידיאליים שתוכלו להשיג בקלות עם מקרר יין, תצטרכו מערכת קירור הפועלת כל הזמן ומכשיר אדים כדי לשמור על לחות תקינה. זה יצטבר לחשבון חודשי כבד! עם עלות החשמל והאחזקה, העלויות החודשיות הממוצעות של בעלות על מרתף יינות הן בסביבות 1,500 דולר למטר רבוע, בתוספת עלויות אחזקה של 300 עד 850 דולר.

מקררי יין יכולים לספק את אותה סביבת שימור יין בדיוק במערכת קומפקטית ויעילה יותר. מקרר יין מספק את הסביבה המבוקרת המשמרת את היין שלכם עם היתרון של התאמה לביתכם, יעילות אנרגיה ועלויות תחזוקה נמוכות. עם כל כך הרבה התקדמות בתחום הטכנולוגיה, מצנני היין עברו את מרתף הבית הקלאסי בפופולריות בגלל שהוא כל כך ידידותי לתקציב.

עם תכונות מתקדמות כמו בקרת טמפרטורה אזורית כפולה, למקררי יין יכולת להיות טווחי טמפרטורה עצמאיים לאחסון נכון של יינות אדומים ולבנים בתוך שטח מוגבל. גם בעלי אוסף נרחב מאוד יכולים למצוא מקררי יין מסחריים גדולים שיכולים להכיל עד 600 בקבוקים.

מקררי יין הם גם אמצעי מרשים מאוד להציג את האוסף שלכם בבית. עם תאורת לד ומגוון גימורים למקרר, תוכלו להתאים אישית את האחסון שלכם בהתאם לבית ולצרכים שלכם.

4. מוכנים לשתיית יין לרשותכם

לא רק שמקרר היין שלך ישמור את היין שלך עד שתהיה מוכן לשתות אותו, אלא שהוא יכול לשמור על היין שלך בטמפרטורת ההגשה האידיאלית, כך שתמיד תהיה מוכן לשתות בקבוקי יין. אין דבר גרוע יותר מלהצטייד באורחים ולהצטרך לטרוף כדי לקרר במהירות בקבוק יין להגשה.

בעלות על מקרר יין פירושה שתמיד יהיה לכם יין בהישג יד, והאורחים שלכם יכולים אפילו לבחור בקבוק ממקרר היין המרשים והמפואר שלכם. עם מקרר יין, תוכלו לקבל מגוון רחב של יין עבורכם ועבור האורחים שלכם לכל יום או אירוע.

הטכנולוגיה המתקדמת לבקרת טמפרטורות במקררי יין מאפשרת לך להתאים בקלות את הטמפרטורה לפי הצורך והיא מתקררת במהירות לטמפרטורה שאליה אתה מגדיר. עם מערכת טמפרטורה אזורית כפולה, אתה יכול אפילו לקבל שני אזורי טמפרטורה פעילים באופן עצמאי, המאפשר לך לשמור ולאחסן באזור אחד ולהיות מוכנים להגיש יין באזור השני.

5. אתה רוצה ליהנות מיין וחיים במלואם

מקרר יין מושלם עבור כל מי שרוצה ליהנות מיין וחיים קצת יותר. הפאר הקטן הזה הוא שדרוג עצום לכל חובב יין מכיוון שהוא עושה הבדל כה עצום. עם אפשרויות למקררי יין עצמאיים ומובנים, מקררי יין עושים מטבח יפה או שדרוג ביתי.

זה מוסיף את הנגיעה המיוחדת במיוחד לבית ומאפשר לך להשוויץ באוסף היין שלך. אם בחיק הטבע הוא משהו שאתה נהנה ממנו, תוכל להתאים אותו לכוס יין מקוררת לחלוטין עם מקרר יין חיצוני.

מקרר יין מאפשר לכם להפיק את המיטב מחוויית היין שלכם מבלי לצאת מהבית. אתה יכול לחוות את היקב או המסעדה בצורה נוחה בבית. בנוסף, עם התנאים האופטימליים שיוצר מקרר יין, היין שלך תמיד יטעם במיטבו!