next2wine logo

מקררי יין ביתיים

בין אם אתם אספני יין רציניים ובין אם רק רוצים ליהנות מכוס יין טובה אחרי העבודה, מקרר יין ביתי הוא השקעה חכמה. מקררי היין הביתיים יבטיחו שהמשקה שבחרתם יישמר בטמפרטורה האופטימלית לשתייה ויהיה תמיד מוכן למזיגה.

הבחירה שלנו:

מקרר יין ביתי בנוי 18 בקבוקים עם קומפרסור Caso Winesafe 18

ה- WineSafe 18 Integrated הוא מכשיר בקרת יין איכותי שתוכנן להשתלב לחלוטין במטבח. המשמעות היא שדגם זה מתאים ביותר למי שנמצא בתהליך או מתכנן לבנות מטבח חדש. מודל אזור טמפרטורה יחידה זה הוא ברוחב 560 מ"מ ומציע קיבולת של 18 בקבוקי יין – מה שהופך אותו לבחירה נפלאה לכל מי שיש לו אוסף קטן-בינוני של יין אדום או לבן.

הוא מציע בידוד תרמי מעולה וחסכוני ביותר מבחינת צריכת האנרגיה. ניתן לכוונן את הטמפרטורה אלקטרונית גם באמצעות בקרי מגע החיישן של היחידה מכל מקום שבין 5-20 מעלות צלזיוס. לאחר מכן, הטמפרטורה מוצגת על ידי נורת LED לבנה בחלקה הקדמי של היחידה ובחלק הפנימי של המצנן כולל תאורת פנים ניתנת להחלפה. דגם מסוים זה משתמש בטכנולוגיית מדחס ופועל בצורה חלקה ושקטה להפליא רק על 39dB.

הדגם מתגאה גם בעיצוב יפהפה ונצחי עם הידית הארגונומית והחזית האלגנטית מנירוסטה. הוא כולל גם זכוכית מבודדת בת 3 שכבות עם מסנני UV להגנה אופטימלית מפני תנודות חיצוניות.

מקררי יין ביתיים נוספים

מקרר יין ביתי 12 בקבוקים

מקרר יין ביתי 12 בקבוקים עם קומפרסור Caso Winesafe 12

מקרר יין ביתי 12 בקבוקים Diamller דיימלר

מקרר מיני בר משולב מקרר יין 14 בקבוקים 2 ב-1 Midea מידאה

מקרר יין ביתי בנוי מכיל עד 24 בקבוקים ND-24S מבית Normande

מקרר יין 12 בקבוקים Diamller דיימלר

יש מגוון רחב של אפשרויות לבחירה והמקרר הביתי המתאים לכם יהיה תלוי במספר גורמים:

  1. קיבולת בקבוקים: איך אתם קונים את היין שלכם? בקבוק אחד או כמה בקבוקים בכל פעם?
  2. אזורים בודדים לעומת טמפרטורות כפולות: אזור יחיד פועל עבור אנשים ששותים בדרך כלל יין אדום או לבן. אם אתם שותים ומגישים את שניהם באופן קבוע, אזור כפול מתאים לכם.
  3. גודל: זה תלוי איפה אתם רוצים לשים את מקרר היין הביתי שלכם. האם אתם רוצים אחד גבוה וצר למטבח, או מקרר נמוך יותר ורחב יותר מאחורי הבר?

בדוק את הבחירות המובילות שלנו כדי למצוא את מקרר היין הביתי המושלם לצרכים שלך – כולל מקררי יין ביתיים במגוון מחירים ואפשרויות למתחילים.

הכל על מקררי יין ביתיים

עם מקרר יין בביתכם, תוכלו תמיד להגיש יין בטמפרטורה המושלמת. אתה גם מקבל את היתרון שאתה יכול להניח את היינות שלך לאחסון ארוך טווח. כשאתה קונה מקרר יין ביתי, חשוב שתדע לשם מה אתה מתכוון להשתמש בו; בין אם זו במטרה להביא את היין שלך בטמפרטורה מושלמת לפני שמגישים אותו – או  – לאחסון. אולי אתה בכלל רוצה לעשות את שניהם? הסיבה שבגללה עליכם לדעת את התשובה לשאלה זו היא שמקררי יין ביתיים מעוצבים באופן שונה, תלוי באופן השימוש בהם.

מקרר יין בית שנועד להחזיק יין בטמפרטורת צריכה יכול להכיל מספר אזורי טמפרטורה. יש להגיש יין לבן בטווח של 8-12 מעלות, ואילו יין אדום צריך להיות מוגש ב-16-20 מעלות. מקרר יין ביתי המיועד לאחסון ארוך טווח צריך להיות בעל אזור טמפרטורה של 12-15 מעלות מכיוון שזו הטמפרטורה הטובה ביותר לאחסון יין. ישנם מקררים משולבים עם מספר אזורי טמפרטורה שונים אשר יכולים לאחסן יין להגשה ולטווח הארוך יותר.

אבל יותר מסתם הטמפרטורה משפיעה על היין. אור הוא דוגמה אחת. אם בכוונתך לאחסן יין, כדאי להימנע מחשיפתו לאור. זה אומר בעיקר אור UV, אך המחקר מעט לא ברור בנושא זה ואנשים רבים רואים שעליך להימנע מכל צורות האור. זה אומר שזה הגיוני לבחור מקרר יין ביתי עם דלתות כהות, למשל זכוכית כהה או דלתות מלאות לחלוטין. היתרון של זכוכית כהה הוא כמובן שאתה – ואנשים אחרים – יכולים לראות את אוסף היין המשובח שלך.

לחות האוויר חשובה גם ליין, בעיקר אם יש לו פקק אורגני. אוויר יבש מייבש את הפקק ואם היין חשוף לחמצן הוא יתחמצן. אבל אתה יכול גם להיתקל בבעיות אם התנאים לחים מדי. אם לחות האוויר גבוהה מדי במהלך אחסון לטווח ארוך, במקום זאת אתה עלול לפגוע בתווית. עדיף לנסות להשיג לחות אוויר בסביבות 75%. עם זאת, הטווח המקובל הוא רחב למדי.

גורם נוסף שיכול להשפיע על היין, למרות שהוא טרם הוקם לחלוטין באמצעות מחקר, הוא הרטט. היין מושפע גם מרמת הרעש בחדר, כך שככל שפחות תנודות כך טוב יותר ליין ולסביבה הביתית שלכם.