next2wine logo

כיצד לקנות את מקרר המשקאות הטוב ביותר לביתך

כיצד לקנות את מקרר המשקאות הטוב ביותר לביתך

אם אתה קונה מקרר משקאות, אתה עלול להיות המום מכל המותגים, התכונות והיכולות הזמינים לבחירה. למרבה המזל, ביצוע הרכישה שלך לא צריך להיות קשה. למעשה, מגוון האפשרויות העצום לקירור ואחסון משקאות יכול למעשה להקל על מציאת היחידה המתאימה. זה פשוט עניין של לדעת בדיוק מה יתאים ביותר לצרכים האישיים שלך. לאחר שהחלטתם אילו תכונות חשובות לכם, קניות של מקרר משקאות הופכות להרבה יותר פשוטות. שקול טיפים שימושיים אלה לרכישת מקרר משקאות לבית או למשרד.

1. החליטו אילו סוגי משקאות תאחסנו

ראשית, קבע אילו סוגי משקאות אתה מתכנן לאחסן. האם תאחסנו בעיקר מוצרים משומרים? או שמא תזדקק למכשיר שיכול להכיל בקבוקי יין בנוסף לסודה, בירה או משקאות אחרים? בהתאם לתזונה ולהעדפות שלך, עליך לבחור את מקרר המשקאות הנכון בהתאם.

דגמים מסוימים נועדו להכיל רק פחיות, בעוד שמקררי משקאות דו-אזוריים מכילים גם יין וגם משקאות קרים משומרים. מקררים אלה מאחסנים כל סוג של משקה בתאים נפרדים בפנים. וכמובן, ישנם גם מקררי יין ייעודיים אם אתם מעוניינים לאחסן אך ורק את אוסף היין שלכם בסביבה מבוקרת טמפרטורה.

2. דע כמה משקאות אתה רוצה לאחסן

מרכזי משקאות מגיעים במגוון רחב של גדלים. רוב מקררי המשקאות בעלי קיבולת קטנה יעבדו עבור הבית או המשרד הממוצע. אם אתם מתכננים לשמור רק על משקאות לאדם אחד או שניים באופן קבוע או לבצע מלאי מחדש באופן קבוע, תוכלו ללכת בבטחה עם אחד המכיל 60 פחיות או פחות. יחידות אלה נהדרות גם להתאמה בחללי משרדים קטנים יותר או לישיבה מחוץ לדלפק.

עבור משפחה או קבוצה קטנה, מקרר משקאות בעל קיבולת בינונית המאחסנת בין 80 ל -100 פחיות הוא הטוב ביותר. יחידות אלה זקוקות למקומות ישיבה רבים יותר, אך ניתן גם להתקין יחידה מובנית בכדי לחסוך מקום רצפה אם תרצה בכך.

לבסוף, אם אתה מארח לעתים קרובות קבוצות גדולות של אנשים או בעלים של משרד גדול יותר, מקרר משקאות בעל קיבולת גדולה עם קיבולת של כ -150 פחיות יאפשר לך לשמור על מספר פריטים בבת אחת ולחסוך ממך שייגמר לך המוצר.

3. בדוק היכן למקם את מקרר המשקאות

החדר הזמין בבית או במשרד חיוני גם בהחלטה איזה מקרר משקאות לרכוש. בדרך כלל, מכשירים קטנים עד בינוניים יכולים להשתלב במקומות הדוקים, כגון מתחת לשולחנות או על משטחים עם שטח פנים מוגבל. יחידות גדולות יותר עשויות לדרוש מקום רב יותר, אך רובן הקיימות כיום בשוק עדיין יכולות לעבוד בקלות בבית או במשרד. למעט כמה יוצאים מן הכלל, דגמים גדולים יותר עומדים בכל מקום בין שניים וחצי עד שלושה מטרים.

פנימי לעומת חיצוני

כמו כן, תרצה לקבוע אם המקרר יושב בתוך הבית או בחוץ. דגמי חוץ הם בדרך כלל חסונים יותר, כאשר החלק החיצוני שלהם בנוי מנירוסטה. בחלק מהיחידות החיצוניות יש גם דלתות עם זכוכית משולשת. אלה נפלאים אם אתם מארחים אורחים בחוץ ומוסיפים תוספות נפלאות לכל אזור פטיו, חצר אחורית, בריכה או ג'קוזי.

עצמאי לעומת מובנה

לבסוף, תצטרך לדעת אם אתה רוצה יחידה עצמאית או מובנית. מקררי משקאות עצמאיים מציעים גמישות מכיוון שניתן להתקין אותם כמעט בכל מקום עם שקע חשמל. מקררים מובנים מיועדים להתקנה תחת דלפקים קיימים, מה שמועיל לאזורים המאתגרים בחלל כמו מטבחים קטנים או דירות.

4. חיסכון בצריכת אנרגיה

ישנם הרבה מרכזי משקאות חסכוניים באנרגיה הזמינים עבור הקונה. בזמן שאתה עושה קניות, חפש מוצרים בעלי הסמכת Energy Star. Energy Star, תקן שנוצר בשנת 1992 על ידי הסוכנות להגנת הסביבה של ארצות הברית (EPA) ומשרד האנרגיה, מזהה ומקדם מכשירי חשמל וסחורות אלקטרוניים חסכוניים באנרגיה. פריטים המציגים את סמל Energy Star משתמשים בדרך כלל בין 20% ל 30% פחות אנרגיה מהמצוין בתקנים הממשלתיים. בנוסף, תוכל לבחור להשוות את צריכת האנרגיה הממוצעת, המוצגת בשעות קילוואט לשנה (קוט"ש לשנה), המפורטת לכל דגם.

5. דע אילו אפשרויות אתה צריך

אם אתה רק צריך לאגור כמה פחיות סודה על בסיס קבוע, דגם בסיסי קטן עשוי להספיק עבורך. עם זאת, ייתכן שתרצה לנצל את המבחר הנרחב של התכונות הזמינות כעת עם דגמים רבים יותר מתקדמים. להלן כמה אפשרויות שעשויות להיות לך שימושיות:

טמפרטורה אזורית כפולה:

למכונות עם תכונה זו אזורי טמפרטורה נפרדים בתאים זה לצד זה או בחלק העליון והתחתון. אלה מצוינים הן לאחסון יין והן לחומרים משומרים, מכיוון שלרוב מקורר ביין בטמפרטורות גבוהות יותר מאשר בירה, סודה או משקאות משומרים אחרים.

מנעולי בטיחות:

מקררים עם דלת נעילה נפתחים בדרך כלל רק עם מפתח. זה שימושי להרחיק קטינים מאלכוהול או למניעת היעלמות פריטים יקרים.

בקרות טמפרטורה דיגיטליות:

קריאות דיגיטליות והגדרות טמפרטורה הניתנות להתאמה קלה עוזרות לך לאחסן את המוצרים שלך בטמפרטורה האופטימלית.

מדפים מתכווננים:

המדפים הפנימיים ניתנים להזזה, ומאפשרים לך להתאים אישית את גובה המדף כדי לאפשר לנוזלים שלך להשתלב טוב יותר.

תאורת LED:

במקררים אלה תאורת לד פנימית מוכיחה שהיא חסכונית יותר באנרגיה ועמידה יותר בתאורה רגילה.

6. בחן את התקציב שלך

המחירים על מקררי משקאות משתנים בין זולים לדגמים בסיסיים לבין יחידות במחיר גבוה המתהדרות בשפע של תכונות. לדעת מה אתה צריך במקרר, כמו גם לחקור תכונות ועלויות, אמור לעזור לך לקבוע טווח מחירים לרכישה שלך. בדרך כלל, דגמים המתאימים לשימוש ביתי או במשרד יכולים לעלות בין 500 ש"ח ל- 6,000 ש"ח, כאשר פריטי פרימיום מסוימים מתמחרים בין 10,000 ש"ח ל -15,000 ש"ח. הקפד להבין את הצרכים שלך והגדר תקציב ריאלי לפני שתתחיל לעשות קניות, כדי למנוע רכישות מיותרות.